Ndricues i varur Eglo 39595 Priorat
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 39595 Priorat

Available:Në gjëndje
47,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39595 Priorat. Shtojini pak stil shtëpisë suaj me Eglo. Një ndriçues qelqi me fletë ari me 3 drita, me strukturë moderne në metal të zi, difuzor në xham të punuar me fletë ari. Ideal për të dekoruar dhe dhënë një frymë moderne shtëpisë suaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 500

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X20W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39595 Priorat. Shtojini pak stil shtëpisë suaj me Eglo. Një ndriçues qelqi me fletë ari me 3 drita, me strukturë moderne në metal të zi, difuzor në xham të punuar me fletë ari. Ideal për të dekoruar dhe dhënë një frymë moderne shtëpisë suaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 500

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X20W