Ndriçues i varur Eglo 39555 Spaltini
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39555 Spaltini

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 13,600 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39555, pjesë e koleksionit Spaltini.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kokat janë pëlhurë me ndërthurjen e ngjyrave të bardhë, argjend dhe blu.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 900

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W 
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39555, pjesë e koleksionit Spaltini.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kokat janë pëlhurë me ndërthurjen e ngjyrave të bardhë, argjend dhe blu. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 900
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W