Ndricues Eglo 39528
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 39528

Available:Në gjëndje
125,000 Lek
Image
Secure
Ndricuesi Mioglia nga Eglo  është pjesë e koleksionit Stars of Light dhe është vërtet spektakolar, ka një dizajn modern dhe është pjesë e gamës premium të produkteve të prodhuesit austriak. 
- LED
- Lartësia e artikullit (në mm): 2,000
- Diametri i artikullit (në mm): 810
- Pesha Neto: 15,14
Ndricuesi Mioglia nga Eglo  është pjesë e koleksionit Stars of Light dhe është vërtet spektakolar, ka një dizajn modern dhe është pjesë e gamës premium të produkteve të prodhuesit austriak. 
- LED
- Lartësia e artikullit (në mm): 2,000
- Diametri i artikullit (në mm): 810
- Pesha Neto: 15,14