Ndriçues tavanor Eglo 39375 RONZANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-22%
Ndriçues tavanor Eglo 39375 RONZANO
Ndriçues tavanor Eglo 39375 RONZANO

Ndriçues tavanor Eglo 39375 RONZANO

Available:Në gjëndje
8,900 Lek 11,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39375, pjesë e linjës RONZANO.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali i çelikut dhe aluminit me ngjyrë të bardhë dhe rozegold.
Ndriçuesi i stilit modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Gjatësia e artikullit (në mm): 550
Gjerësia e artikullit (në mm): 150
Lartësia e artikullit (në mm): 55

Shkalla e mbrojtjes: IP20
Klasa e mbrojtjes: 2
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Tensioni i funksionimit: 350mA
Funksionet: dimmer

Lloji i burimit të dritës (1): LED

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39375, pjesë e linjës RONZANO. Ky ndriçues përbëhet nga materiali i çelikut dhe aluminit me ngjyrë të bardhë dhe rozegold. Ndriçuesi i stilit modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Gjatësia e artikullit (në mm): 550
Gjerësia e artikullit (në mm): 150
Lartësia e artikullit (në mm): 55

Shkalla e mbrojtjes: IP20
Klasa e mbrojtjes: 2
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Tensioni i funksionimit: 350mA
Funksionet: dimmer

Lloji i burimit të dritës (1): LED