Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-24%
Ndriçues të varur
Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1
Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1

Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1

Available:Out of Stock
4,900 Lek 6,500 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39355, pjesë e koleksionit Saganto 1.
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali celik dhe koka e ndricuesit plastikë me ngjyrë kafe dhe bakër.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 285

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39355, pjesë e koleksionit Saganto 1.
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali celik dhe koka e ndricuesit plastikë me ngjyrë kafe dhe bakër. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 285
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)