Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-66%
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene

Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 16,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39346. Pjesë e linjës Climene.
Dizajn i thjeshtë dhe modern material alumin, çelik dhe dru metalike i lyer në të zezë dhe Materiali i konturës prej plastike transparente.
Ideal për ndriçimin dhe dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes apo ngrënies.
Me ndriçim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). Lumen 2000 dhe 500.
Materiali alumin, celik dhe plastikë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 45
Gjatësia (në mm) 940

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltage 220-240V 50/60Hz
U out 25,5-43V
I out 700mA Hz 100Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X4.2W ; 1X17W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39346. Pjesë e linjës Climene. Dizajn i thjeshtë dhe modern material alumin, çelik dhe dru metalike i lyer në të zezë dhe Materiali i konturës prej plastike transparente. Ideal për ndriçimin dhe dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes apo ngrënies. Me ndriçim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). Lumen 2000 dhe 500. Materiali alumin, celik dhe plastikë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 45 Gjatësia (në mm) 940
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Voltage 220-240V 50/60Hz U out 25,5-43V I out 700mA Hz 100Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X4.2W ; 1X17W