Ndriçues tavanor Eglo 39317 Vidago
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39317 Vidago

Available:Në gjëndje
17,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39317 pjesë e koleksionit Vidago
I krijuar në formë spoti me shinë dhe një dizajn modern dhe futuristik. 
Mjaftë i bukur dhe me një ndriçim të mrekullueshëm.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të bardhë me të zezë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 110
Gjerësia (në mm): 130
Gjatësia (në mm): 465
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 3X5.4W

Voltazhi 220-240V 50/60Hz

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39317 pjesë e koleksionit Vidago I krijuar në formë spoti me shinë dhe një dizajn modern dhe futuristik.  Mjaftë i bukur dhe me një ndriçim të mrekullueshëm. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të bardhë me të zezë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
  Përmasat Lartësia (në mm): 110 Gjerësia (në mm): 130 Gjatësia (në mm): 465   Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 3X5.4W

Voltazhi 220-240V 50/60Hz