Ndricues Eglo 39313


Cmimi:
Sale priceLek 43,300

Përshkrimi i produktit

EGLO TONARELLA, e denjë për vëmendjen tuaj. Llambadarët nga marka EGLO mishërojnë trendet më të mira në botën e ndriçimit për shtëpinë. Bukuri dhe teknologji moderne të prodhimit, konstruksion të besueshëm dhe materiale të qëndrueshme
Numri i llambave: 1
Lloji i bazës: LED
Maks. fuqia e llambës: 78W
Materialet dhe madhësitë
Pajisja e ndriçimit është bërë nga materiale cilësore: çelik në ngjyrë shampanjë, plastikë në ngjyrë mat.
Lartësia: 1500 mm
Gjerësia: 800 mm
Diametri: 800 mm

You may also like

Recently viewed