Ndriçues i varur Eglo 39305 Penaforte
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues i varur Eglo 39305 Penaforte
Ndriçues i varur Eglo 39305 Penaforte
Ndriçues i varur Eglo 39305 Penafortev

Ndriçues i varur Eglo 39305 Penaforte

Available:Në gjëndje
14,500 Lek 34,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 39305 pjesë e koleksionit Penaforte
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me imazhin e tij futuristik.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED  2700K (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Gjerësia: 36.5 cm
Lartësia: 150 cm
Gjatësia: 60.5 cm

Informacione teknike: 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltazhi: 220-240V 50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 1X24.5W
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 39305 pjesë e koleksionit Penaforte Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me imazhin e tij futuristik.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED  2700K (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Gjerësia: 36.5 cm
Lartësia: 150 cm
Gjatësia: 60.5 cm

Informacione teknike:  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltazhi: 220-240V 50/60Hz
Tensioni i punës 12V Numri I llambave dhe fuqia: 1X24.5W