Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera

Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera

Available:Në gjëndje
13,900 Lek 35,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39294, pjesë e linjës Marghera.
 • Ndriçues me temë klasike, i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali çelik dhe kontura alumin/plastikë në ngjyrën e bardhë me gri
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39294

Familja

Marghera

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

1X12,8W : 1X21,3W

Materiali

Alumin i bardhe dhe gri

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

650
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39294, pjesë e linjës Marghera.
 • Ndriçues me temë klasike, i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali çelik dhe kontura alumin/plastikë në ngjyrën e bardhë me gri
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39294

Familja

Marghera

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

1X12,8W : 1X21,3W

Materiali

Alumin i bardhe dhe gri

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

650