Ndriçues i varur Eglo 39293
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-53%
Ndriçues i varur Eglo 39293
Ndricues Eglo 39293 - Teoren

Ndriçues i varur Eglo 39293

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 21,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39293
Një dizajn i thjeshtë dhe klasik që shkon paralelisht me funksionalitetin e ndriçuesit.
Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme.
Koka e ndriçuesit është alumin dhe plastikë.
Lloji i ndriçuesit E27, me 2 ndriçues LED.

Përmasat:
Lartësia (ne mm): 1500
Diametri (në mm): 445

Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W : 1X19.2W (të përfshira në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39293 Një dizajn i thjeshtë dhe klasik që shkon paralelisht me funksionalitetin e ndriçuesit. Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme. Koka e ndriçuesit është alumin dhe plastikë. Lloji i ndriçuesit E27, me 2 ndriçues LED.
Përmasat: Lartësia (ne mm): 1500 Diametri (në mm): 445

Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W : 1X19.2W (të përfshira në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20