Ndricues Eglo 39283
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 39283

Available:Në gjëndje
91,000 Lek
Image
Secure

Kjo seri llambash me pezull kristal siguron një pjesë të jashtëzakonshme deklarate dhe një ndjesi luksoze në shtëpinë tuaj.

Lartësia e artikullit (në mm): 1500
Gjerësia e artikullit (në mm): 320
Gjatësia e artikullit (në mm): 1150
Pesha Neto: 7.6 Kilogram


Kjo seri llambash me pezull kristal siguron një pjesë të jashtëzakonshme deklarate dhe një ndjesi luksoze në shtëpinë tuaj.

Lartësia e artikullit (në mm): 1500
Gjerësia e artikullit (në mm): 320
Gjatësia e artikullit (në mm): 1150
Pesha Neto: 7.6 Kilogram