Ndricues Eglo 39263


Cmimi:
Sale priceLek 16,900

Përshkrimi i produktit

Llambë varëse me stil elegant nga seria Climene, e bërë nga baza alumini dhe krahu me ngjyrë të bardhë, 17W, 3000K me mundësi të errësimit. Zgjedhja moderne për ndriçimin në dhomën tuaj të ndënjes, dhomën e ngrënies, zyrën, hotelin apo restorantin.


Gjerësia: 45 mm, Gjatësia: 950 mm, Lartësia: 1500 mm

You may also like

Recently viewed