Ndricues Eglo 39246
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 39246

Available:Në gjëndje
155,000 Lek
Image
Secure

Dritat - LED të fshehura në mënyrë delikate i bëjnë kristalet e rafinuara të xhamit të shkëlqejnë një dritë indirekte dhe të krijojnë një atmosferë të shkëlqyer në shtëpinë tuaj. 

Lartësia: 52.5cm
Diametri: 78cm
Wattage: 43 x 1.8w LED
Fole / Llambë: LED i integruar (Warm White)Dritat - LED të fshehura në mënyrë delikate i bëjnë kristalet e rafinuara të xhamit të shkëlqejnë një dritë indirekte dhe të krijojnë një atmosferë të shkëlqyer në shtëpinë tuaj. 

Lartësia: 52.5cm
Diametri: 78cm
Wattage: 43 x 1.8w LED
Fole / Llambë: LED i integruar (Warm White)