Ndriçues i varur Eglo 39219 Dolorit
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-75%
Ndriçues i varur Eglo 39219 Dolorita
Ndriçues i varur Eglo 39219 Dolorita

Ndriçues i varur Eglo 39219 Dolorit

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39219, pjesë e koleksionit Dolorit.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kokat e ndriçuesit pëlhurë në ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 920
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39219, pjesë e koleksionit Dolorit. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kokat e ndriçuesit pëlhurë në ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 920   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W