Ndriçues mural Eglo 39144 TOMARES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 39144 TOMARES

Available:Në gjëndje
5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 39144, pjesë e linjës TOMARES.
Materiali i produktit është prej alumini dhe çeliku me ngjyrë të zezë dhe bronzë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 145
Gjatësia (në mm) 70

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W
Ndriçues mural Eglo, modeli 39144, pjesë e linjës TOMARES. Materiali i produktit është prej alumini dhe çeliku me ngjyrë të zezë dhe bronzë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 145 Gjatësia (në mm) 70
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W