Ndricues Eglo 39112 -39113
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 39112 -39113

Available:Në gjëndje
26,000 Lek
Size
Image
Secure

Kjo dritë varëse e tavanit Eglo Carpento është e përfunduar në krom dhe vjen e plotë me xham të bardhë. Pikat e kristalit dhe krahët e lakuar do ta bënin këtë dritë një shtesë mahnitëse për çdo dhomë.

Permasat 39112:

Lartësia - 1200 mm
Diametri - 540 mm

Permasat 39113:

Lartësia - 1200 mm
Diametri - 590 mm

Kjo dritë varëse e tavanit Eglo Carpento është e përfunduar në krom dhe vjen e plotë me xham të bardhë. Pikat e kristalit dhe krahët e lakuar do ta bënin këtë dritë një shtesë mahnitëse për çdo dhomë.

Permasat 39112:

Lartësia - 1200 mm
Diametri - 540 mm

Permasat 39113:

Lartësia - 1200 mm
Diametri - 590 mm