Ndriçues i varur Eglo 39108
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-43%
Ndriçues të varur
Ndriçues të varur

Ndriçues i varur Eglo 39108

Available:Në gjëndje
25,000 Lek 44,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108.
Koleksioni Paularo kombinon stilin klasik dhe modern. Aktualisht trendi i përdorimit të ndriçuesve klasikë në hapësirat moderne është rritur. Këto ndriçues janë të veçantë për t'i dhënë jetë çdo hapësire në shtëpinë tuaj.
Lloji i ndriçuesit E14
Materiali çelik dhe qelq.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 700 
Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108. Koleksioni Paularo kombinon stilin klasik dhe modern. Aktualisht trendi i përdorimit të ndriçuesve klasikë në hapësirat moderne është rritur. Këto ndriçues janë të veçantë për t'i dhënë jetë çdo hapësire në shtëpinë tuaj. Lloji i ndriçuesit E14 Materiali çelik dhe qelq.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 700  Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20