Ndricues Eglo 39015


Cmimi:
Sale priceLek 96,000

Përshkrimi i produktit

Pershkrimi : Në shikim të parë një ndriçues i thjeshtë, i cili ende tërheq vëmendjen.
Pllaka bazë si pasqyrë pasqyron dritën e emetuar nga baza LED e fshehur pas gotave kristal, duke krijuar një efekt të mrekullueshëm dhe verbues në hapësirën e ndriçuar.

Lartësia: 270 mm,

Gjerësia: 80 mm,

Gjatësia: 260 mmYou may also like

Recently viewed