Ndricues Eglo 39005
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 39005

Available:Në gjëndje
38,500 Lek
Image
Secure

Thellësia: 260 mm
Gjerësia: 80 mm
Lartësia: 270 mm
Pesha: 2.322 kg

Llambë tavoline e udhëhequr me stil dhe modern, e bërë nga baza metalike e kromuar me hije ovale me kristale të qarta.
Llambë e përshtatshme për dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, hotelin dhe restorantin.

Thellësia: 260 mm
Gjerësia: 80 mm
Lartësia: 270 mm
Pesha: 2.322 kg

Llambë tavoline e udhëhequr me stil dhe modern, e bërë nga baza metalike e kromuar me hije ovale me kristale të qarta.
Llambë e përshtatshme për dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, hotelin dhe restorantin.