Ndriçues mural Eglo 39004 TONERIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-85%
Ndriçues mural Eglo 39004 TONERIA
Ndriçues mural Eglo 39004 TONERIA

Ndriçues mural Eglo 39004 TONERIA

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 33,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39004, pjesë e linjës TONERIA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik inox me një ngjyrë korm, ndërsa materiali i xhamit është kristal me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 470
Gjatësia (në mm) 190

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 12W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39004, pjesë e linjës TONERIA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik inox me një ngjyrë korm, ndërsa materiali i xhamit është kristal me ngjyrë të pastër. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 470 Gjatësia (në mm) 190
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 12W