Ndricues Eglo 39003
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-70%
Ndricues Eglo 39003

Ndricues Eglo 39003

Available:Në gjëndje
39,900 Lek 135,100 Lek
Image
Secure
Lartësia e artikullit (në mm): 220
Diametri i artikullit (në mm): 550
Pesha Neto: 8.1 Kilogram

Segmenti i produktit: Brendshëm
Kristal & Dizajn

Ky ndriçues është me shije dhe njëkohësisht ekstravagant. Ndriçuesi përbëhet nga tre qarqe njëri mbi tjetrin, bazuar në metal, i cili plotësohet me gurë të pastër kristalor.
Materiali i përdorur është i një cilësie të lartë, gurët vendosen me kujdes.
Lartësia e artikullit (në mm): 220
Diametri i artikullit (në mm): 550
Pesha Neto: 8.1 Kilogram

Segmenti i produktit: Brendshëm
Kristal & Dizajn

Ky ndriçues është me shije dhe njëkohësisht ekstravagant. Ndriçuesi përbëhet nga tre qarqe njëri mbi tjetrin, bazuar në metal, i cili plotësohet me gurë të pastër kristalor.
Materiali i përdorur është i një cilësie të lartë, gurët vendosen me kujdes.