Ndriçues tavanor Eglo 34051 Cabezas 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Ndriçues tavanor Eglo 34051 Cabezas 1

Ndriçues tavanor Eglo 34051 Cabezas 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34051, pjesë e linjës Cabezas 1.
Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë.
Ndriçuesi të jep idenë valëve me linja të lakuara që lëshojnë dritë.
Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar 
I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit LED, i ngrohtë, 3000K, lumen 650.
Përmasat:
Lartësia (në mm): 70
Gjerësia (në mm): 130
Gjatësia (në mm): 520
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 3X5W
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34051, pjesë e linjës Cabezas 1. Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë. Ndriçuesi të jep idenë valëve me linja të lakuara që lëshojnë dritë. Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar  I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit LED, i ngrohtë, 3000K, lumen 650. Përmasat: Lartësia (në mm): 70 Gjerësia (në mm): 130 Gjatësia (në mm): 520   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 3X5W Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20