Ndriçues tavanor Eglo 33682 LED CARPI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 33682 LED CARPI

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33682, pjesë e linjës LED CARPI.
Ky ndriçues modern përbëhet nga materiali i çelikut me një ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Materiali i xhamit është plastikë.
Dizajni i tij i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, kuzhina etj.

Përmasat:
Diametri (në mm) 300
Pjesa e zgjatur (në mm) 75

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,6W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33682, pjesë e linjës LED CARPI. Ky ndriçues modern përbëhet nga materiali i çelikut me një ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Materiali i xhamit është plastikë. Dizajni i tij i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, kuzhina etj.
Përmasat: Diametri (në mm) 300 Pjesa e zgjatur (në mm) 75
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,6W