Ndricues i varur Eglo 33344 Roccaforte
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i varur Eglo 33344 Roccaforte

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 33344, pjesë e linjës Roccaforte.
Një dizajn i veçantë dhe modern, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ofron ndriçim për çdo dhomë, qoftë në dhomën e ndenjes ose në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.
Lloji i ndriçuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 170
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 33344, pjesë e linjës Roccaforte. Një dizajn i veçantë dhe modern, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Ofron ndriçim për çdo dhomë, qoftë në dhomën e ndenjes ose në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies. Lloji i ndriçuesit E14   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 170   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)