Ndriçues tavanor Eglo 33171 TOWNSHEND 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 33171 TOWNSHEND 3

Available:Në gjëndje
6,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33171, pjesë e linjës TOWNSHEND 3.
Materiali i produktit është prej druri dhe çeliku me ngjyrë kafe dhe të bardhë.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 50
Gjatësia (në mm) 480

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33171, pjesë e linjës TOWNSHEND 3. Materiali i produktit është prej druri dhe çeliku me ngjyrë kafe dhe të bardhë.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 50
Gjatësia (në mm) 480
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W