Ndriçues tavanor Eglo 33166 Townshend
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-36%
Ndriçues tavanor Eglo 33166 Townshend
Ndriçues tavanor Eglo 33166 Townshend
Ndriçues tavanor Eglo 33166 Townshend

Ndriçues tavanor Eglo 33166 Townshend

Available:Në gjëndje
6,600 Lek 10,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33166, pjesë e linjës Townshend.
Ky ndriçues vintage përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, ndërsa materiali i konturës është druri.
Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Lloji i ndriquesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 265
Gjerësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 550

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33166, pjesë e linjës Townshend. Ky ndriçues vintage përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, ndërsa materiali i konturës është druri. Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj. Lloji i ndriquesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 265
Gjerësia (në mm) 105 Gjatësia (në mm) 550
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W