Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE

Available:Në gjëndje
24,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 31994, pjesë e linjës RONCADE.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin dhe çelik me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë.
Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 35
Diametri (në mm) 760

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 24V 
Numri I llambave dhe fuqia: 30W

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 31994, pjesë e linjës RONCADE. Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin dhe çelik me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë. Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 35 Diametri (në mm) 760
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 24V  Numri I llambave dhe fuqia: 30W