Ndriçues i varur Eglo 31491 Saraceno
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-80%
Ndriçues i varur Eglo 31491 Saraceno
Ndriçues i varur Eglo 31491 Saraceno
Ndriçues i varur Eglo 31491 Saraceno

Ndriçues i varur Eglo 31491 Saraceno

Available:Në gjëndje
29,900 Lek 150,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31491, pjesë e koleksionit Saraceno.
Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K. (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Tensioni 220-240V 50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 18X2.4W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31491, pjesë e koleksionit Saraceno. Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K. (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Tensioni 220-240V 50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 18X2.4W