Ndriçues mural spot Eglo13709
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues mural spot Eglo13709

Available:Në gjëndje
3,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural tip spoti i markës Eglo. Modeli 13709
Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 205
Gjatësia (në mm): 65
Pjesa e zgjatur (në mm): 100
 
Fuqia: 2X4.6W 

Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44

Ndriçues mural tip spoti i markës Eglo. Modeli 13709
Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 205 Gjatësia (në mm): 65 Pjesa e zgjatur (në mm): 100   Fuqia: 2X4.6W 

Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44