Ventilator Tavani Eglo 35069
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ventilator Tavani Eglo 35069

Available:Në gjëndje
47,000 Lek
Image
Secure
Ventilator tavani Eglo. Modeli 35069
Ideal për stinën e verës.
Ventilatori është një zgjidhje më ekonomike dhe miqësore me mjedisin.
Krijon një rrjedhë ajri që ofron një ndjenjë freskie.
Në paketim do të gjeni edhe telekomanden e cila lehtëson kontrollin e freskueses.
Materiali celik dhe materiali i helikave bambu.
 
Përmasat:
Diametri (në mm): 1320
Lartësia (në mm): 300
Lartësia e kanopit (në mm): 55
Diametri i kanopes (në mm): 130
Përmasat e motorit:
(Ø x H)(në mm):  90x16
Fuqia: 45W
 
Ventilator tavani Eglo. Modeli 35069 Ideal për stinën e verës. Ventilatori është një zgjidhje më ekonomike dhe miqësore me mjedisin. Krijon një rrjedhë ajri që ofron një ndjenjë freskie. Në paketim do të gjeni edhe telekomanden e cila lehtëson kontrollin e freskueses. Materiali celik dhe materiali i helikave bambu.   Përmasat: Diametri (në mm): 1320 Lartësia (në mm): 300 Lartësia e kanopit (në mm): 55 Diametri i kanopes (në mm): 130 Përmasat e motorit: (Ø x H)(në mm):  90x16 Fuqia: 45W