Ndricue Mural Eglo 62368
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricue Mural Eglo 62368

Available:Në gjëndje
3,700 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 62368
Dizajn i thjeshte, me ngjyre te bardhe.
I pershtatshem per ambiente tendryshme.
Ndricimi G9-LED.
Materiali gipsi.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 410
Gjatesia (ne mm): 150
Pjesa e zgjatur (ne mm): 95


Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W


Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 62368 Dizajn i thjeshte, me ngjyre te bardhe. I pershtatshem per ambiente tendryshme. Ndricimi G9-LED. Materiali gipsi.   Permasat: Lartesia (ne mm): 410 Gjatesia (ne mm): 150 Pjesa e zgjatur (ne mm): 95

Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W

Shkalla e sigurise: IP20