Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-63%
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao

Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao

Available:Në gjëndje
19,900 Lek 55,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39282 pjesë e Antelao. Një llambadar i formuar nga material cilësor çeliku, me dekorime dhe mbajtëset e dritave prej kristali të pastër të bashkuara këto për të formuar një pamje unike dhe tepër të veçantë. I duhuri për të dekoruar thuajse çdo ambient të brendshëm sipas dëshirës tuaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 500
Gjatësia (në mm) 500

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Dimmable Yes
Fuqia e ndriçimit 28WNdriçues i varur Eglo. Modeli 39282 pjesë e Antelao. Një llambadar i formuar nga material cilësor çeliku, me dekorime dhe mbajtëset e dritave prej kristali të pastër të bashkuara këto për të formuar një pamje unike dhe tepër të veçantë. I duhuri për të dekoruar thuajse çdo ambient të brendshëm sipas dëshirës tuaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 500
Gjatësia (në mm) 500

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Dimmable Yes
Fuqia e ndriçimit 28W