Ndicues i Varur Eglo 94195
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndicues i Varur Eglo 94195

Available:Në gjëndje
11,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94195
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 3 llampa për ndricim.
Eshtë ideale për tu montuar mbi tavolinat e ngrënies ose ishullin e kuzhinës etj.
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 175
Gjatësia (në mm) 790

Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W (Llampat nuk përfshihet në paketim)
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94195
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 3 llampa për ndricim. Eshtë ideale për tu montuar mbi tavolinat e ngrënies ose ishullin e kuzhinës etj. Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 175 Gjatësia (në mm) 790
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W (Llampat nuk përfshihet në paketim)   Shkalla e sigurisë: IP20