MULTICOOKER TEFAL RK 705138
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MULTICOOKER TEFAL RK 705138

Available:Out of Stock
15,490 Lek
Secure
MULTICOOKER TEFAL RK 705138
 • MULTICOOKER TEFAL RK 705138 do t'ju ndihmoje ne gatimin qe kerkon shume kohe. Ai do te pergatise pjatat tuaja te preferuara pa pasur nevoje per kontrolle, të vazhdueshme.
 • Thjesht vendosni perberesit ne MULTICOOKER TEFAL RK 705138 sipas recetes, zgjidhni nje nga programet e gatimit dhe mund te vazhdoni dhe t'i kushtoheni aktiviteteve te tjera.
 • Çdo dite te javes mund te pergatisni gatime te shijshme pa asnje perpjekje.
 • MULTICOOKER TEFAL RK 705138 ka kontroll automatik te temperatures, ekran dixhital LED per funksionim te lehte, shtrese jo ngjitese si dhe doreze mbajtese. 

 

Informacionet teknike

Marka

TEFAL

Modeli

RK 705138

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 5 Litra
Fuqia 750 W
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Elektronik

Buton ON/OFF

PO

Depozite e levizshme PO
E lashme ne lavastovilje PO

Garancia

2 vite
MULTICOOKER TEFAL RK 705138
 • MULTICOOKER TEFAL RK 705138 do t'ju ndihmoje ne gatimin qe kerkon shume kohe. Ai do te pergatise pjatat tuaja te preferuara pa pasur nevoje per kontrolle, të vazhdueshme.
 • Thjesht vendosni perberesit ne MULTICOOKER TEFAL RK 705138 sipas recetes, zgjidhni nje nga programet e gatimit dhe mund te vazhdoni dhe t'i kushtoheni aktiviteteve te tjera.
 • Çdo dite te javes mund te pergatisni gatime te shijshme pa asnje perpjekje.
 • MULTICOOKER TEFAL RK 705138 ka kontroll automatik te temperatures, ekran dixhital LED per funksionim te lehte, shtrese jo ngjitese si dhe doreze mbajtese. 

 

Informacionet teknike

Marka

TEFAL

Modeli

RK 705138

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 5 Litra
Fuqia 750 W
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Elektronik

Buton ON/OFF

PO

Depozite e levizshme PO
E lashme ne lavastovilje PO

Garancia

2 vite