MULTICOOKER TEFAL RK705138
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

MULTICOOKER TEFAL RK705138

Available:Në gjëndje
15,490 Lek
Image
Secure
Multicookier nga marka Tefal
Shumëfunksional me  vëllim  1,8l, fuqia 750 w ,12 programe, ,zierje, pjekje, , gatim me avull dhe ngrohje.
I prodhuar me kohëmatës, ruajtje të temperaturës, termostat, ekran, avull shporta, rregullim të temperaturës, enë të lëvizshme dhe me material jo ngjitës.

Informacione teknike

Garancia Normale: 24 muaj
Ean Code: 7900000141143
Marka:  TEFAL
Fuqia (Wat): 750
Materiali i depozitës: Jo ngjitës
Kapaciteti i depozitës (Litra): 5
Mund të lahet në lavastovilje: Po
Komandimi: Elektronik
Depozitë e lëvizshme: Po
Ngjyra: E bardhë / E kuqe

Multicookier nga marka Tefal
Shumëfunksional me  vëllim  1,8l, fuqia 750 w ,12 programe, ,zierje, pjekje, , gatim me avull dhe ngrohje.
I prodhuar me kohëmatës, ruajtje të temperaturës, termostat, ekran, avull shporta, rregullim të temperaturës, enë të lëvizshme dhe me material jo ngjitës.

Informacione teknike

Garancia Normale: 24 muaj
Ean Code: 7900000141143
Marka:  TEFAL
Fuqia (Wat): 750
Materiali i depozitës: Jo ngjitës
Kapaciteti i depozitës (Litra): 5
Mund të lahet në lavastovilje: Po
Komandimi: Elektronik
Depozitë e lëvizshme: Po
Ngjyra: E bardhë / E kuqe