MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10

Available:Në gjëndje
19,990 Lek
Image
Secure

MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10

 • MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 tenxhere me presion ideale dhe per familje te medha per te pasur gatime te shpejta dhe cilesore. 
 • Ju mund te pergatitni vakte te shijshme, plotesisht te shendetshme kudo qe ju jeni mjafton vetem te keni nje prize afer.
 • Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme te ngrohte pasi te ktheheni nga puna. Me e mira e MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 eshte se nuk do t’ju mundoje shume per ta pastruar.
 • Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehta per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish, makarona, embelsira etj.
 • MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 me ane te se ciles ju do te gatuani me shpejt duke kursyer energjine, dhe duke ruajtur me shume vitamina, minerale dhe ushqime te shendetshme.

 

Informacionet teknike

Marka

MOULINEX

Modeli

CE-505A10

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1600 W
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Manual

Buton ON/OFF

PO

Temperature e kontrollueshme PO

Garancia

2 Vite


MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10

 • MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 tenxhere me presion ideale dhe per familje te medha per te pasur gatime te shpejta dhe cilesore. 
 • Ju mund te pergatitni vakte te shijshme, plotesisht te shendetshme kudo qe ju jeni mjafton vetem te keni nje prize afer.
 • Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme te ngrohte pasi te ktheheni nga puna. Me e mira e MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 eshte se nuk do t’ju mundoje shume per ta pastruar.
 • Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehta per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish, makarona, embelsira etj.
 • MULTICOOKER MOULINEX CE-505A10 me ane te se ciles ju do te gatuani me shpejt duke kursyer energjine, dhe duke ruajtur me shume vitamina, minerale dhe ushqime te shendetshme.

 

Informacionet teknike

Marka

MOULINEX

Modeli

CE-505A10

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1600 W
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Manual

Buton ON/OFF

PO

Temperature e kontrollueshme PO

Garancia

2 Vite