Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-17%
Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba
Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba

Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba

Available:Në gjëndje
28,900 Lek 34,900 Lek
Image
Secure

Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba

 • Mbyllja e ngadaltë: Veçoria vetë-ngadalësuese e sirtarëve dhe dyerve siguron përdorim të sigurt dhe të qetë për fëmijët dhe të moshuarit.
 • Rubineti i lavamanit nuk është i përfshirë.
 • Përfshin kabinetin, lavamanin, pasqyrën dhe ndriçimin Led.
 • 7462l003-0001 Lavaman Vitra është i përfshirë në produkt.
 • Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba eshte Bërë nga Materiali Mdf Lam

Informacione teknike

Marka  VitrA
Origjina Turqi
Familja Mia
Kodi  VI-75101
Materiali MDF Lam / Qeramike
Ngjyra Kafe
Ngjyra e lavamanit E bardhe
Ndricim Led  Po
Opsione shtese 2 sirtare
Garancia 2 vjet

 

Permasat

Permasat e pasqyres: 78x62 cm 
Permasat e mobiljes: 80x40x60 cm

Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba

 • Mbyllja e ngadaltë: Veçoria vetë-ngadalësuese e sirtarëve dhe dyerve siguron përdorim të sigurt dhe të qetë për fëmijët dhe të moshuarit.
 • Rubineti i lavamanit nuk është i përfshirë.
 • Përfshin kabinetin, lavamanin, pasqyrën dhe ndriçimin Led.
 • 7462l003-0001 Lavaman Vitra është i përfshirë në produkt.
 • Mobilje tualeti VitrA Mia Cordoba eshte Bërë nga Materiali Mdf Lam

Informacione teknike

Marka  VitrA
Origjina Turqi
Familja Mia
Kodi  VI-75101
Materiali MDF Lam / Qeramike
Ngjyra Kafe
Ngjyra e lavamanit E bardhe
Ndricim Led  Po
Opsione shtese 2 sirtare
Garancia 2 vjet

 

Permasat

Permasat e pasqyres: 78x62 cm 
Permasat e mobiljes: 80x40x60 cm