Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-21%
Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024
Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024

Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024

Available:Në gjëndje
24,700 Lek 31,500 Lek
Image
Secure
Mobilje tualeti Vitra, nga koleksioni "Mia".
Pajisja është 3 në 1, duke ju lehtusuar në zgjedhje dhe ju kursen kohë.
Në një paketim të vetëm do të keni mobiljen me 2 sirtare, lavamanin dhe pasqyrën.
I gjithë seti është me ngjyrë të bardhë.
Pasqyra ka të bashkangjitur edhe ndricimin, i cili është LED.
Përmasat e kabinetit:
H = 60cm; L 80 cm; P = 40 cm
Përmasat e pasqyrës:
H = 62cm; L = 78,5cm; P = 1,8 cm

 

 

 

Mobilje tualeti Vitra, nga koleksioni "Mia". Pajisja është 3 në 1, duke ju lehtusuar në zgjedhje dhe ju kursen kohë. Në një paketim të vetëm do të keni mobiljen me 2 sirtare, lavamanin dhe pasqyrën. I gjithë seti është me ngjyrë të bardhë. Pasqyra ka të bashkangjitur edhe ndricimin, i cili është LED. Përmasat e kabinetit: H = 60cm; L 80 cm; P = 40 cm
Përmasat e pasqyrës:
H = 62cm; L = 78,5cm; P = 1,8 cm