Mini Furre Ariete 979
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Mini Furre Ariete 979

Available:Në gjëndje
9,500 Lek
Image
Secure
Furre elektrike me kapacitet 18 litra, e përkryer edhe për gatimin e picave falë pjesës së saj të zgjeruar. E kompletuar me tigan çeliku dhe tabaka alumini, kjo furre permban dhe një kohëmatës të rregullueshëm deri në 60 minuta me sinjalin e përfundimit të kohës dhe temperaturën e rregullueshme deri në 230 ° C.
Furre elektrike me kapacitet 18 litra, e përkryer edhe për gatimin e picave falë pjesës së saj të zgjeruar. E kompletuar me tigan çeliku dhe tabaka alumini, kjo furre permban dhe një kohëmatës të rregullueshëm deri në 60 minuta me sinjalin e përfundimit të kohës dhe temperaturën e rregullueshme deri në 230 ° C.