MIKSER PHILIPS HR3705/00
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MIKSER PHILIPS HR3705/00

Available:Në gjëndje
4,690 Lek
Image
Secure

MIKSER PHILIPS HR3705/00

 • Përziers nga marka e mirënjohur Philips.
 • Tani mundt të përzieni dhe të përgatisni përbërësit pa u lodhur fare me MIKSER PHILIPS HR3705/00.
 • E gjitha kjo falë mekanizmit automatik për përzierje, të krijuar për tjua lehtësuar sa më shumë punën.
 • MIKSER PHILIPS HR3705/00 ka dizajn te thjeshtë me material cilësor dhe lehtësisht i pastrueshëm me kokat që mund të hiqen.
 • Në paketim keni të përfshira 2 lloje kokash për të pasur gjithmonë përzierjen që ju dëshironi.


Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi

HR3705/00

Fuqia shtrydhese (Watt)

3000 W

Aksesore te perfshira ne paketim

2

Nivelet e fuqise

5

Peshe e lehte per tu mbajtur

PO

5 shpejtesi+Turbo

PO

Garancia Normale

2 vjet

 MIKSER PHILIPS HR3705/00

 • Përziers nga marka e mirënjohur Philips.
 • Tani mundt të përzieni dhe të përgatisni përbërësit pa u lodhur fare me MIKSER PHILIPS HR3705/00.
 • E gjitha kjo falë mekanizmit automatik për përzierje, të krijuar për tjua lehtësuar sa më shumë punën.
 • MIKSER PHILIPS HR3705/00 ka dizajn te thjeshtë me material cilësor dhe lehtësisht i pastrueshëm me kokat që mund të hiqen.
 • Në paketim keni të përfshira 2 lloje kokash për të pasur gjithmonë përzierjen që ju dëshironi.


Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi

HR3705/00

Fuqia shtrydhese (Watt)

3000 W

Aksesore te perfshira ne paketim

2

Nivelet e fuqise

5

Peshe e lehte per tu mbajtur

PO

5 shpejtesi+Turbo

PO

Garancia Normale

2 vjet