MIKSER FUEGO CT-6503 B
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MIKSER FUEGO CT-6503 B

Available:Në gjëndje
5,290 Lek
Image
Secure

MIKSER FUEGO CT-6503 B

 • Mikser i firmes se mirenjohur Fuego.
 • I nje cilesie te larte MIKSER FUEGO CT-6503 B ju garanton efikasiet dhe thjeshtesi ne punen tuaj.
 • Material cilesor me pjese te levizshme ne menyre qe te hiqen dhe te lahen.
 • Pergatisni perzierjen e ingredientve per te gatuar vaktin qe ju deshironi mjaft lehte me MIKSER FUEGO CT-6503 B.


Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi CT-6503 B

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kon i dyfishte per shtypje tuli

PO

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Hapesire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve

PO

Numri i aksesoreve:

2

Nivelet e fuqisë

5

Garancia Normale

12 muaj


MIKSER FUEGO CT-6503 B

 • Mikser i firmes se mirenjohur Fuego.
 • I nje cilesie te larte MIKSER FUEGO CT-6503 B ju garanton efikasiet dhe thjeshtesi ne punen tuaj.
 • Material cilesor me pjese te levizshme ne menyre qe te hiqen dhe te lahen.
 • Pergatisni perzierjen e ingredientve per te gatuar vaktin qe ju deshironi mjaft lehte me MIKSER FUEGO CT-6503 B.


Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi CT-6503 B

Fuqia shtrydhese (Watt)

400 W

Kon i dyfishte per shtypje tuli

PO

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje

PO

Hapesire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve

PO

Numri i aksesoreve:

2

Nivelet e fuqisë

5

Garancia Normale

12 muaj