RRAHESE DORE ARIETE 1541
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-32%
RRAHESE DORE ARIETE 1541
RRAHESE DORE ARIETE 1541
RRAHESE DORE ARIETE 1541

RRAHESE DORE ARIETE 1541

Available:Në gjëndje
2,690 Lek 3,990 Lek
Image
Secure
RRAHESE DORE ARIETE 1541
 • RRAHESE DORE ARIETE 1541, nje perzieres me shume perdorime per te pershpejtuar pergatitjen. 
 • Kombinon perberesit se bashku ne menyre perfekte dhe me bashkengjitjet e tij per brumosje mund te funksionojë edhe me perzierje me te forta.
 • Me RRAHESE DORE ARIETE 1541 mund te perzieni te bardhat e vezeve, te beni krem ​per embelsira.
 • Aksesoret e RRAHESE DORE ARIETE 1541 te gatimit jane bere nga çeliku inox me cilesi te larte.
 • Doreza ergonomike e ben te lehte per t’u perdorur dhe permasat e saj e bejne me te lehte per tu ruajtur.
 • RRAHESE DORE ARIETE 1541 nje aksesor i domosdoshem per kuzhinen e cdo amvise.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi:

1541

Tipi:

Rrahese dore

Fuqia:

250 W

5 shpejtesi + Turbo:

PO

Rrahje celiku:

PO

Kombinuar me grepa brumi:

PO

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia: 19.00 cm
Gjeresia: 9.00 cm
Lartesia: 20.50 cm
RRAHESE DORE ARIETE 1541
 • RRAHESE DORE ARIETE 1541, nje perzieres me shume perdorime per te pershpejtuar pergatitjen. 
 • Kombinon perberesit se bashku ne menyre perfekte dhe me bashkengjitjet e tij per brumosje mund te funksionojë edhe me perzierje me te forta.
 • Me RRAHESE DORE ARIETE 1541 mund te perzieni te bardhat e vezeve, te beni krem ​per embelsira.
 • Aksesoret e RRAHESE DORE ARIETE 1541 te gatimit jane bere nga çeliku inox me cilesi te larte.
 • Doreza ergonomike e ben te lehte per t’u perdorur dhe permasat e saj e bejne me te lehte per tu ruajtur.
 • RRAHESE DORE ARIETE 1541 nje aksesor i domosdoshem per kuzhinen e cdo amvise.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi:

1541

Tipi:

Rrahese dore

Fuqia:

250 W

5 shpejtesi + Turbo:

PO

Rrahje celiku:

PO

Kombinuar me grepa brumi:

PO

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia: 19.00 cm
Gjeresia: 9.00 cm
Lartesia: 20.50 cm