MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-25%
MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN
MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN

MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN

Available:Në gjëndje
29,990 Lek 39,990 Lek
Image
Secure

MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN

 • Gatimi nuk ka qene kurre me i lehte sesa me MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN.
 • Mikrovale dhe grille.
 • Me nje sistem mbrojtes ndaj femijeve.
 • Ushqimi juaj eshte gati ne shume pak minuta.

Informacionet teknike

Marka

CANDY

Modeli

MIC20GDFN

Kategoria

MIKROVALE

Kapaciteti 22 L

Fuqia e mikrovales

800 W

Fuqia e grilles

1000 W

Funksioni i shkrirjes PO
Dritat PO
Paneli i kontrollit Elektronik
Funksionet Mikrovale + Grille

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjetesia

59.5 cm

Thellesi

34.4 cm

Lartesia

38.8 cm

MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN

 • Gatimi nuk ka qene kurre me i lehte sesa me MIKROVALE INKASO CANDY MIC20GDFN.
 • Mikrovale dhe grille.
 • Me nje sistem mbrojtes ndaj femijeve.
 • Ushqimi juaj eshte gati ne shume pak minuta.

Informacionet teknike

Marka

CANDY

Modeli

MIC20GDFN

Kategoria

MIKROVALE

Kapaciteti 22 L

Fuqia e mikrovales

800 W

Fuqia e grilles

1000 W

Funksioni i shkrirjes PO
Dritat PO
Paneli i kontrollit Elektronik
Funksionet Mikrovale + Grille

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjetesia

59.5 cm

Thellesi

34.4 cm

Lartesia

38.8 cm