Mikrovale Ikea Metod Varma
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Mikrovale-Ikea-Metod-Varma
Mikrovale-Ikea-Metod-Varma
Mikrovale-Ikea-Metod-Varma

Mikrovale Ikea Metod Varma

Available:Në gjëndje
25,900 Lek 49,900 Lek
Image
Secure
Mikrovale Ikea Metod Varma 
 • E krijuar me një cilësi maksimale dhe teknologjinë e duhur për tju dhënë ju ngrohjen perfekte të vakteve.
 • Ideali për ju që e doni ushqimin e ngrohtë kur ktheheni nga puna mbas një dite të gjatë dhe të lodhshme.
 • Ngrohje e shpejtë për të gjitha gatimet.
 • 6 nivele fuqie dhe 4 funksione automatike për shkrirjen e disa produkteve si (brumë, peshk / ushqime deti, mish dhe shpendë). 
 • Për të gatuar perime dhe peshk të shëndetshëm, përdorni funksionin e zierjes me avull dhe aksesorët e bashkangjitur.
 • E lehtë për t'u mbajtur pastër, falë një shtrese të jashtme, e cila nuk mban gjurmën e gishtave.
 • Përshtatet lehtësisht me çdo ambient shtëpie.

Informacione Teknike 

 

Marka:

Ariete 

Kodi:

-

Tipi:

Furre korenti

Fuqia:

700 W

Temperatura max:

230 grade C

Pozicionet e gatimit:

6

Kapaciteti

20 L

Grile celik, inox

PO

Ventilimi:

PO

Aksesore

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

59.5 cm

Gjeresia

33.5 cm

Lartesia

34.7 cm


Mikrovale Ikea Metod Varma 
 • E krijuar me një cilësi maksimale dhe teknologjinë e duhur për tju dhënë ju ngrohjen perfekte të vakteve.
 • Ideali për ju që e doni ushqimin e ngrohtë kur ktheheni nga puna mbas një dite të gjatë dhe të lodhshme.
 • Ngrohje e shpejtë për të gjitha gatimet.
 • 6 nivele fuqie dhe 4 funksione automatike për shkrirjen e disa produkteve si (brumë, peshk / ushqime deti, mish dhe shpendë). 
 • Për të gatuar perime dhe peshk të shëndetshëm, përdorni funksionin e zierjes me avull dhe aksesorët e bashkangjitur.
 • E lehtë për t'u mbajtur pastër, falë një shtrese të jashtme, e cila nuk mban gjurmën e gishtave.
 • Përshtatet lehtësisht me çdo ambient shtëpie.

Informacione Teknike 

 

Marka:

Ariete 

Kodi:

-

Tipi:

Furre korenti

Fuqia:

700 W

Temperatura max:

230 grade C

Pozicionet e gatimit:

6

Kapaciteti

20 L

Grile celik, inox

PO

Ventilimi:

PO

Aksesore

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

59.5 cm

Gjeresia

33.5 cm

Lartesia

34.7 cm