MIKROVALE CANDY CMW2070 DW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MIKROVALE CANDY CMW2070 DW

Available:Në gjëndje
12,499 Lek
Image
Secure

MIKROVALE CANDY CMW2070 DW

 • Duke perdorur MIKROVALE CANDY CMW2070 DW ju do te kurseni kohe dhe energji.
 • Per vetem pak çaste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte dhe te gatuar shijshem.

Informacionet teknike

Marka

CANDY

Modeli

CMW2070 DW

Kategoria

MIKROVALE

Kapaciteti 20 L

Fuqia

700 W

Tensioni 220 V
Paneli i kontrollit Elektro-Mekanik
Numri i programeve 8
Program i shkrirjes, funksioni start express, funksioni i kycjes per femijet, kontrolle te lehta me prekje PO

 

Permasat 

Gjatesia

 26.2 cm

Gjeresia

 45.2 cm

Thellesia

 35.5 cm

Pesha

 10.5 kg

MIKROVALE CANDY CMW2070 DW

 • Duke perdorur MIKROVALE CANDY CMW2070 DW ju do te kurseni kohe dhe energji.
 • Per vetem pak çaste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte dhe te gatuar shijshem.

Informacionet teknike

Marka

CANDY

Modeli

CMW2070 DW

Kategoria

MIKROVALE

Kapaciteti 20 L

Fuqia

700 W

Tensioni 220 V
Paneli i kontrollit Elektro-Mekanik
Numri i programeve 8
Program i shkrirjes, funksioni start express, funksioni i kycjes per femijet, kontrolle te lehta me prekje PO

 

Permasat 

Gjatesia

 26.2 cm

Gjeresia

 45.2 cm

Thellesia

 35.5 cm

Pesha

 10.5 kg