Mikrovalë Beko MGC20100W
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Mikrovalë Beko MGC20100W

Available:Në gjëndje
13,990 Lek
Image
Secure

Mikrovalë Beko me kapacitet 20L

 • Skarë në mikrovalë: Nese akoma nuk besoni se mikrovalët mund të bëjnë më shumë sesa thjesht të ngrohin tepricat, takoni Microwave Grilling. Pjekja në furrë me mikrovalë ju lejon të shtoni atë perfundimin e shijshëm të freskët në pjatat tuaja të preferuara.
 • Drita e brendshme: ju mund të shihni se si gatuhet ushqimi juaj dhe të mos kapeni në befasi nëse pjata juaj është gati të ziej.
 • Dimensionet e kursimit të hapësirës. Vendoseni mikrovalen tuaj Beko ku të doni në kuzhinë dhe mos u shqetesoni për hapsirën.
 • Fuqia e rregullueshme. Shkrini mishin në menyrë të shëndetshme, ngrohni lazanjën në pak çaste ose njomni çokollatën për recetat tuaja të shijshme.
 • E thjeshtë, intuitive dhe e dobishme. Hapja e lehtë dhe kontrollet manuale vete-shpjeguese për të vendosur fuqinë dhe kohëzgjatjen e gatimit e bejne mikrovalën tuaj aleatin e persosur.

  Informacione teknike:
  Nivelet e fuqisë: 9
  Fuqia e mikrovalës (Watt): 700
  Fuqia e grillës (Watt): 900
  Koha maksimale e gatimit (min): 30
  Ngjyra: E bardhë
  Vendosja: Qëndrim i lirë
  Dimensionet (Gj x L x Th) (cm): 45.2 x 26.2 x 32.5
  Funksionimi: Ngrohje / Grille
  Komandimi: Mekanik
  Kapaciteti (L): 20
  Madhësia e pjatës (cm):  24.5
  Marka: BEKO
  Garancia e produktit: 12 muaj

Mikrovalë Beko me kapacitet 20L

 • Skarë në mikrovalë: Nese akoma nuk besoni se mikrovalët mund të bëjnë më shumë sesa thjesht të ngrohin tepricat, takoni Microwave Grilling. Pjekja në furrë me mikrovalë ju lejon të shtoni atë perfundimin e shijshëm të freskët në pjatat tuaja të preferuara.
 • Drita e brendshme: ju mund të shihni se si gatuhet ushqimi juaj dhe të mos kapeni në befasi nëse pjata juaj është gati të ziej.
 • Dimensionet e kursimit të hapësirës. Vendoseni mikrovalen tuaj Beko ku të doni në kuzhinë dhe mos u shqetesoni për hapsirën.
 • Fuqia e rregullueshme. Shkrini mishin në menyrë të shëndetshme, ngrohni lazanjën në pak çaste ose njomni çokollatën për recetat tuaja të shijshme.
 • E thjeshtë, intuitive dhe e dobishme. Hapja e lehtë dhe kontrollet manuale vete-shpjeguese për të vendosur fuqinë dhe kohëzgjatjen e gatimit e bejne mikrovalën tuaj aleatin e persosur.

  Informacione teknike:
  Nivelet e fuqisë: 9
  Fuqia e mikrovalës (Watt): 700
  Fuqia e grillës (Watt): 900
  Koha maksimale e gatimit (min): 30
  Ngjyra: E bardhë
  Vendosja: Qëndrim i lirë
  Dimensionet (Gj x L x Th) (cm): 45.2 x 26.2 x 32.5
  Funksionimi: Ngrohje / Grille
  Komandimi: Mekanik
  Kapaciteti (L): 20
  Madhësia e pjatës (cm):  24.5
  Marka: BEKO
  Garancia e produktit: 12 muaj