Mikrovale Beko MOC20100W


Cmimi:
Sale priceLek 8,990

Përshkrimi i produktit

Mikrovale Beko me kapacitet 20L

  • Madhesi kompakte: Duke zene me pak hapesire ne kuzhinen tuaj, madhesia kompakte ju lejon te vendosni mikrovalen kudo qe deshironi, ndersa ofron 20 litra kapacitet gatimi.
  • Kontrolli i thirrjes eshte i thjeshte dhe miqesor per perdoruesit me nje dizajn te thirrjes universal  qe mund te perdoret lehtesisht nga kushdo.
  • Me 5 nivele te ndryshme fuqie, gjithmone do te keni cilesimin e duhur pavaresisht se çfare ngrohni.
  • Funksioni i shkrirjes: Nuk ka nevoje te mendoni perpara fale zgjidhjes me te shpejte dhe me higjienike te shkrirjes ne kete mikrovale Beko
  • Gjalleroni gatimin tuaj ne mikrovale me gamen tone te aksesoreve te sigurt per mikrovale. Pavaresisht nese keni nevoje te ngrohni supen tuaj per dreke ose te gatuani oriz dhe perime per darke, do te gjeni diçka qe do t'ju ndihmoje te krijoni ushqime emocionuese ne mikrovalen tuaj.
Funksionimi: Ngrohje
Komandimi: Mekanik
Kapaciteti (L): 20
Madhesia e pjates (cm): 24.5
Nivelet e fuqise: 6
Fuqia e mikrovales (Watt): 700
Fuqia e griles (Watt): Jo
Koha maksimale e gatimit (min): 30
Ngjyra: E bardhe
Vendosja: Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm): 45.2 x 26.2 x 32.5
GARANCIA NORMALE: 12

You may also like

Recently viewed