MIKROVALË BEKO MGC20100S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

MIKROVALË BEKO MGC20100S

Available:Në gjëndje
14,490 Lek
Image
Secure
Mikrovalë e markës Beko
Produkt i një cilësie maksimale me komponentë mjaftë të mirë
E lehtë në përdorim dhe mirëmbajtje

Informacione teknike

Marka:BEKO
Funksionimi
:Ngrohje / Grillë
Komandimi
: Mekanik
Kapaciteti (L)
: 20
Madhësia e pjatës (cm)
: 24.5
Nivelet e fuqisë: 9
Fuqia e mikrovalës (Watt):700
Fuqia e grillës (Watt): 900
Koha maksimale e gatimit (min): 30
Ngjyra: Gri
Vendosja: Qendrim i lirë
Përmasat: (Gj x L x Th) (cm):45.2 x 26.2 x 32.5
Garancia:12 muaj

Mikrovalë e markës Beko
Produkt i një cilësie maksimale me komponentë mjaftë të mirë
E lehtë në përdorim dhe mirëmbajtje

Informacione teknike

Marka:BEKO
Funksionimi
:Ngrohje / Grillë
Komandimi
: Mekanik
Kapaciteti (L)
: 20
Madhësia e pjatës (cm)
: 24.5
Nivelet e fuqisë: 9
Fuqia e mikrovalës (Watt):700
Fuqia e grillës (Watt): 900
Koha maksimale e gatimit (min): 30
Ngjyra: Gri
Vendosja: Qendrim i lirë
Përmasat: (Gj x L x Th) (cm):45.2 x 26.2 x 32.5
Garancia:12 muaj