MIKROVALE BEKO MGC-20100W
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MIKROVALE BEKO MGC-20100W

Available:Në gjëndje
10,990 Lek 13,990 Lek
Image
Secure

MIKROVALE BEKO MGC-20100W

 • Skarë në mikrovalë: Nese akoma nuk besoni se mikrovalet mund te bejne me shume sesa thjesht te ngrohin tepricat, MIKROVALE BEKO MGC-20100W ka me teper funksione . Pjekja ne furre me mikrovale ju lejon te shtoni ate perfundimin e shijshem, te fresket ne pjatat tuaja te preferuara.
 • Drita e brendshme:Ju mund te shihni se si gatuhet ushqimi juaj dhe te mos kapeni në befasi nese pjata juaj eshte gati te ziej.
 • Dimensionet e hapesire: Vendoseni MIKROVALE BEKO MGC-20100W ku te doni ne kuzhine dhe mos u shqetesoni per hapsiren.
 • Fuqia e rregullueshme: Shkrini mishin ne menyre te shendetshme, ngrohni lazanjen ne pak çaste ose çokollaten per recetat tuaja te shijshme me MIKROVALE BEKO MGC-20100W.
 • E thjeshte, intuitive dhe e dobishme: Hapja e MIKROVALE BEKO MGC-20100W eshte e lehte dhe kontrollet manuale vete-shpjeguese per te vendosur fuqine dhe kohezgjatjen e gatimit e bejne mikrovalen tuaj aleatin e persosur.

 Informacionet teknike

 • Marka

  Beko

  Modeli

  MGC-20100W

  Kategoria

  MIKROVALE

  Madhesia e pjates 24.5 cm

  Fuqia e mikrovales

  700 W

  Fuqia e grilles

  900 W

  Koha maksimale e gatimit 30 min
  Funksionet Ngrohje/grille

  Komandim mekanik

  PO

  5 nivele fuqie

  PO

  Garancia

  2 vjet

   

  Permasat 

  Gjeresi

   45.2 cm

  Lartesi

   26.2 cm

  Thellesia

   32.5 cm


MIKROVALE BEKO MGC-20100W

 • Skarë në mikrovalë: Nese akoma nuk besoni se mikrovalet mund te bejne me shume sesa thjesht te ngrohin tepricat, MIKROVALE BEKO MGC-20100W ka me teper funksione . Pjekja ne furre me mikrovale ju lejon te shtoni ate perfundimin e shijshem, te fresket ne pjatat tuaja te preferuara.
 • Drita e brendshme:Ju mund te shihni se si gatuhet ushqimi juaj dhe te mos kapeni në befasi nese pjata juaj eshte gati te ziej.
 • Dimensionet e hapesire: Vendoseni MIKROVALE BEKO MGC-20100W ku te doni ne kuzhine dhe mos u shqetesoni per hapsiren.
 • Fuqia e rregullueshme: Shkrini mishin ne menyre te shendetshme, ngrohni lazanjen ne pak çaste ose çokollaten per recetat tuaja te shijshme me MIKROVALE BEKO MGC-20100W.
 • E thjeshte, intuitive dhe e dobishme: Hapja e MIKROVALE BEKO MGC-20100W eshte e lehte dhe kontrollet manuale vete-shpjeguese per te vendosur fuqine dhe kohezgjatjen e gatimit e bejne mikrovalen tuaj aleatin e persosur.

 Informacionet teknike

 • Marka

  Beko

  Modeli

  MGC-20100W

  Kategoria

  MIKROVALE

  Madhesia e pjates 24.5 cm

  Fuqia e mikrovales

  700 W

  Fuqia e grilles

  900 W

  Koha maksimale e gatimit 30 min
  Funksionet Ngrohje/grille

  Komandim mekanik

  PO

  5 nivele fuqie

  PO

  Garancia

  2 vjet

   

  Permasat 

  Gjeresi

   45.2 cm

  Lartesi

   26.2 cm

  Thellesia

   32.5 cm